Doradca Techniczno-Handlowy-dystrybucja

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie strategii firmy na podległym terenie działania w zakresie sprzedaży dystrybucyjnej

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami Firmy

  • Profesjonalną obsługę klienta opartą na rzetelności i wiedzy

  • Dbanie o wizerunek firmy w punktach sprzedaży,

  • Inicjowanie i realizowanie zadań marketingowych

  • Tworzenie i prezentowanie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klienta

  • Negocjowanie umów handlowych

  • Teren działania: północ kraju (zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie)

Oczekiwania:

  • Doświadczenie handlowe w obsłudze rynku dystrybucyjnego minimum 2 lata

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Znajomość standardów obsługi klienta

  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość pakietu Ms Office

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji z ambitnymi zadaniami

  • Możliwość nabycia nowych doświadczeń zawodowych

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

EJOT Polska Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Jeżowska 9
42-793 Ciasna
tel. +48 451 075 887
tel. +48 343 510 660 wew. 777
infopl@ejot.com
apietruszka@ejot.com
www.ejot.pl